ХТО

Принтмарк - молода виробничо-торгова компанія що динамічно розвивається та має великий досвід роботи співробітників компанії в галузі маркування. Компанія створена групою однодумців з метою практичного застосування накопиченого досвіду за для комплексного задоволення потреб ринку маркування.

ЩО

Основним напрямком діяльності компанії є забезпечення якісними витратними матеріалами та обладнанням для термо- і термотрансферного друку. Також, використовуючи весь наш досвід і потенціал наших партнерів, ми надаємо послуги консалтингу для вибору найбільш правильних та ефективних методів і засобів маркування.

Ми не просто продаємо витратні матеріали - ми їх виробляємо. Риббони - всіх видів, кольорів і розмірів, для будь-якого принтера або маркиратора; этикетка самоклеюча для термо та термотрансферного друку; флексо етикетка та упаковка, самоклеюча этикетка в листках; етикет-стрічка, текстильні та полімерні матеріали; бирки, квитки, ярлики та етикетки контролю (що руйнуються), а також багато іншого.

Маючи на складі готової продукції певний перелік найбільш популярних (стандартних) позицій, ми можемо виготовити саме те, що потрібно Вам.

Ще ми виконаємо для Вас дизайн і оперативний друк самоклеючих етикеток.

Крім того, при потребі, ми порадимо як оптимально використовувати наявні у Вас засоби маркування та ідентифікації, допоможемо правильно підібрати, обслужити або відремонтувати принтер, сканер штрихкодів, термінал збору даних, а також інше необхідне обладнання та програмне забезпечення, яке буде здатне виконувати поставлені Вами завдання з оптимальними витратами і в найкоротші терміни.

ЧОМУ

Вам потрібно маркувати свій товар? Ми знаємо, як і чим це робити. Більше того - ми знаємо, як це робити вірно. Ми набили гулі за Вас і Вам не потрібно цього робити самостійно. Просто звертайтеся до нас, і ми Вам допоможемо.

Наша компанія має на меті побудову довгострокових партнерських відносин. Для цього ми завжди готові йти Вам назустріч, а оскільки справжнє партнерство є дорогою з двостороннім рухом - розраховуємо на взаємність з Вашої сторони.

Ми гарантуємо найкраще співвідношення ціни та якості, а також позитивні емоції від роботи з нами і "почуття глибокого задоволення" результатом нашої співпраці.